Všude dobře doma nejlíp ...xDxDxD

JIRKA MÁDL-JEHO ŽIVOTOPISY

14. listopadu 2007 v 22:20 |  →JIRKA MÁDL←
1)
Datum narození: 23.10.1986
Místo narození: České Budějovice, Česká republika

Znamení:
Váhy
//<![CDATA[ //]]>
Životopis: Jiří Mádl je studentem Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích. Příležitostně hrál v mládežnických divadlech (s jednou hrou, kterou napsal, vyhrál divadel soutěž), také v Jihočeském divadle a zahrál si i v jednom videoklipu. Píše scénáře a divadelní hry, skládá písničky a zajímají ho vědy jako psychologie, astrologie a grafologie. Celovečerní hraný film Snowboarďáci (2004) ho kapituloval mezi mladé herecké talenty českého filmu.

V roce 2005 se objevil v roli dvacetiletého Vaška Rychmana, který se připravuje (tak trochu za zády starostlivé maminky (Ingrid Timková)) na ekologickou expedici na Coco Island ve filmu režisérky Marie Poledňákové Jak se krkotí krokodýli. V březnu následujícího roku měl premiéru další celovečení film Rafťáci (r. Karel Janák), kde si stejně jako ve Snowboarďácích zahrál po boku Vojty Kotka.
A Vojta Kotek
Teenagerovská hvězda Vojta Kotek (19) konečně přestal dělat drahoty! Na galavečer Český lev přišel v doprovodu své krásné přítelkyně Terezy Voříškové (17).
Na první pohled bylo zřejmé, že Vojta je ze své přítelkyně doslova unesený. Po celou dobu ji držel za ruku nebo jí do ouška šeptal něžná slůvka.
A jakmile skončilo oficiální předávání, milenci se okamžitě odebrali k šatně, kde Vojta galantně pomohl Tereze do kabátu.
"Není divu, že je tak paf. Je toVojty první velká láska. Doufám, že jim to dlouho vydrží," prohlásil úspěšný režisérKarel Janák, který vlastně může za to, že se mladé hvězdy daly dohromady!
Sedmnáctiletou studentku konzervatoře totiž Vojta poznal při natáčení Janákových Rafťáků a od té doby tvoří pár. Tereza se v malé roličce objevila i v krimikomedii Ro(c)k podvraťáků, kde se v hlavních rolích objevil jak Vojta Kotek , tak i jeho filmové dvojče Jirka Mádl. (
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama